Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Teodor Black 296245150474wildcat..........Teodor Black Teenansrobindccomicssup..........Teodor Black Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Teodor Black 39843828 Teodor Black 79830643

 

 Teodor Black

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Aug. 03, 2010 12:58 pm

Egyéb név: Teo;Messiás
Kor: 25
Magasság:185 cm
Súly:70 kg.
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Fehér
Egészségi állapot: Egészséges
Család: Anya-Dorothy Smith(halott); Apa-James Black(tartózkodási helye ismeretlen)
Foglalkozás: Építési munkás
Oldal: Magát jónak tartja, de az eszözeit nem.
Ellenségei: Nincsenek.
Szövetségesei: Nincsenek.

Törzshely: Gotham Küvárosában lévő Palma Hotel.

Jellem: Teo egy magányos farkas. Életében megtanulta, hogy csak magában bízhat. Nem zárkózik el az emberektől, sőt, keresi társaságukat, de azok mind felületesek. A 3 lépés távolság igaz az Ő esetében. Nagyon szabadszájú , véleményét még akkor is kinyilvánítja, amikor nem lenne szabad. Érti a humort, sokszor próbálja meg magát viccelődve kivágni a szorult helyzetekből. Ugyanakkor Teo meleg szívű, nemes cél vezérli, mégpedig az emberek helyzetének megkönnyítése.
Szakképzettség: Kiválóan ért az összes utcai fegyver használatához (kések, pisztolyok), és az utcai harcban is megállja a helyét.
Képesség: Mivel Teo sokat dolgozott építkezésen, fizikai ereje, és teherbíró képessége magas szintű. A szórólapozások közben volt gondja kóbor kutyákkal, és hajléktalanokkal, ami következtében megtanult gyorsan futni.

Vagyon tárgyai:2db Desert Eagle .50 .
Teodor Black Marui-desert-eagle-black-201-p%5Bekm%5D375x300%5Bekm%5D

KA- BAR katonai kés.
Teodor Black 1482


NJK:-


Összes Kredit: 6
Elköltött kredit: 4
Fennmaradó kredit: 2


A hozzászólást Teodor Black összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 26, 2010 10:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Aug. 03, 2010 1:01 pm

Elfogadva!

Viszont minden kezdő játékos alapból 3 kredittel indul, így te is!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 2:27 pm

A tegnap este nem volt egy jól megtervezett akció. A lány, akit titkon követtem, belefutott pár punkba, akik elkezdtek erőszakoskodni vele. Sajnos nem taktikáztam, azt hittem, hogy lemegyek, és szétcsapom őket pár perc alatt. Mégsem így történt. A lányt kis híján megerőszakolták, én meg szereztem pár sérülést. A vállam belilult, a lábam lehorzsolódott, és az arcom is megdagadt egy picit. Legközelebb jobban átgondolom a dolgokat, mert ha így teszek máskor is, húzhatnám én is a rövidebbet. Na de végülis sülhetett volna el rosszabbul is a dolog, halálos áldozatok nincsenek, csak egy lelki sérülést számolok fel magamnak. Vagy az ellen számára? Midenesetre ha összefutok még egyszer a bandával, nem állok jót magamért. Leszűrtem a tanulságot: fegyver, fegyver, fegyver. És akkor talán a lány is odaadta volna a telefonszámát.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 9:53 am

Evakuálás



A munkából a szállásra menet egy spontán szervezett tüntetésbe botlottam. Nem is tüntetés volt az, hanem inkább egy lázadás. A szállót bezárják, hogy a helyére szállodát építhessenek. Természetesen a fejesekre hárították a munka nehezebb részét. A felbőszült csürhének ez nem tetszett, vadállat módjára kerekedtek neki, hogy a "felelősöket" felelősségre vonják. A barmok.
Fegyvert ragadtam, és a segítségükre siettem. Eldördült egy lövés, a rendőrök még engem tettek felelőssé a helyzetért. Mindegy. Legalább nem halt meg ártatlan.
A névjegyemet utcai módon hagytam ott: Messiás, nem Bagoly vagyok Mad .
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 2:01 pm

3 hónap

Az elmúlt három hónapban a Palma Hotel- beli tartózkodásom megkönnyítette a dolgomat mind a pihenés, mind az igazságszolgáltatás szemszögéből. A bűnözők rettegik a nevemet, a köztudatba sikerült beleégetnem a Messiás nevét. Bár a hatóságokkal hadilábon állok, sokat köszönhetnek nekem a Külváros lakói: csökkentettem a bűnözést a városban, bár még mindig akadnak nagy kutyák, akiket én, mint “pitiáner” bűnüldöző nem rémítek meg. Szeretnék, de nem mindig sikerül sérülés nélkül ténykedni: horzsolásokkal, zúzódásokkal, kisebb vágásokkal térek haza egy-egy akcióból, de az ellenfeleim is szenvednek pár álkapocs-, és bordatörést, időleges sántulást, meg minden szépséget. A falon mindig ott sötétlik a fekete álarcos graffitije.
A hatékonyságomat is képezem. Részletesen tanulmányozom a város térképeit, és számomra előnyös, mások számára lehetetlen útvonalakat tervezek. Így hamarabb ott tudok lenni bárhol, mint az ember azt gondolni merné. Továbbá foglalkoztat a ninják élete, könyvekkel próbálok tanulni valamit a mesterségükről, mint pl. lopakodás, rejtőzködés, mozgékonyságot elősegítő gyakorlatok( a nehéz fizikai munka leköti az izmaimat).
A bűnüldözés mellett is zajlik az élet: többek között sokat dolgozom, sokszor esélyt se látva arra, hogy éjszaka a hidegbe kimerészkedjek egy kis vérpezsdítő testedzésre. A munkahelyem fix, ugyanis felvettek egy építőipari cégbe, mint munkás.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 2:53 pm

Elfogadva, és +1 kredit a bővítéseidért a jutalmad!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 1:39 pm

"A rendező" című kalandon való teljesítményért 1 kredittel jutalmazlak.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 3:08 pm

A Rendező


Fáj a fejem. Hogy mire emlékszem? Volt egy flúgos csóka, aki a bolondját járatta velünk, meg egy szedettvedett társaság, akiknek a nevét sem tudom. Kivéve Sziklát, de életemben nem hallottam róla. A lényeg, hogy kaptam egy nagy pofont, amitől valószínüleg kifeküdtem. A maszkom...Jézusom, a maszkom az ölemben van, kipingálva. Lehet hogy a rendőrök leleplezték titkos énemet? De akkor...hogy-hogy nem a fogdán ülök? Nem értem.
A munkám miatt keveredtem bele ebbe az őrültségbe. Persze a saját hibámból. Ha végzem a feladatom, nem törődve senkivel, akkor nem kábítottak volna el, nem kötöztek volna székhez, és nem ütnek le megint. De legalább tudom, hogy nagy a baj Gotham utcáin.
Az viszont fáj, hogy a másik két pasas otthagyott. Nem haragszom rájuk, de megfogom említeni nekik, ha összefutunk. És remélem találkozunk még a jövőben...
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 10:39 pm

1 kreditért vettem egy KA-BAR kést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Teodor Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Teodor Black
» Teodor Black otthona
» Teodor Markson
» Teodor Markson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Adattár :: Adatlapok, bővítések-
Ugrás: