Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
A torony    - Page 4 296245150474wildcat..........A torony    - Page 4 Teenansrobindccomicssup..........A torony    - Page 4 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
A torony    - Page 4 39843828 A torony    - Page 4 79830643

 

 A torony

Go down 
+2
Genzo
Batman
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 11:35 am

Thomas eldobja a pisztolyt, ahogyan azt Blaise parancsolta neki. A Michelle által megidézett árnyak Thomas karjait lefogják, de abban a pillanatban az őrök hangját lehet hallani:

-Főnök jöjjön gyorsan! Ez Anarky és King Snake! Erősítés kell!

Kiáltja, és ráfogja a pisztolyt a két Mr-re.

A társaság láthatja az őröket, a torony másik végén vannak, pár méterre Thomaséktól. Öten vannak, mindegyiknél komoly gépfegyver. Az egyik a pisztolyát Michelle felé tartja, Blaise urat ugyan egyikük sem látja, ám ha akarja, könnyen lelőheti őket.

Kurt szintúgy rejtve van, így neki is meg van a lehetősége, hogy megmentse a három újdonsült ellenségét...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 12:13 pm

A cselekmények sebesebben változnak, mint egy elszáradt levél röpte az északi szélben. Egy pillanat alatt döntök.:
- Mr. lány dobd át a falon Thomast, majd öltöztesd fel Mr. B. (Blaise) őr ruhába az erőddel. A többit én elintézem. - Még be sem fejeztem a mondatot, amikor már mozgásba is lendültem.

Kireppenek a toronyból (de csak ha nem a toronyba vannak), egyenesen az őröket veszem célba. Teljes sebességgel nekik rontok.:
- Erre figyeljetek fakabátok, nem tőlük kell félnetek! - a röptemet négykézlábra ereszkedve fejezem be, és így támadok nekik. Megpróbálom felborítani őket, mintha egy hatalmas tekegolyó lennék, és egyenként lesokkolni őket a földön. Ha pedig ők is fémen állnak akkor a padlót árasztom el a páncélom erejével, hogy kiüssem őket.

Ha nem sikerül akkor elé állok Michelle-nek, hogy ne tudják lelőni. És megadásra szólítom fel őket, ha nem teszi akkor odasúgom Blaise-nek, ha már felöltöztették:
- Fogd rám a fegyvert, és tarts sakkban látványosan, mintha elkaptál volna. Amikor majd közelebb jönnek lerohanjuk őket.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 1:26 pm

Nagy szerencsémre Thomas eldobta a fegyvert. De mi van a többi Pasassal? Sajnos nem láttam őket rendesen, csak azt, hogy Thomasz leteszi a pisztolyt. Michelle takart, de végül bilincselt egy árnyék technikával. Valamerre Thomas irányában megszólal pár őr. Én elbújtam és vártam, hogy mi lesz. Kurt terve érdekes volt, remélem beválik. Ha igen, akkor az őröket lelövöm. Valamelyiket megcélzom, csak remélem ,hogy egyiket hatástalanítani tudom. Ha nem ez sikerült, akkor Kurtre fogom a fegyvert és úgy csinálok, mintha őr lennék. Hisz Michelle árnyékolja az igazságot xD.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 1:33 pm

Az egyik fickót sikerült lefognom, de úgy tűnik sok értelme már nincs annak, hogy bárkit is lefogjak. Szokás szerint a kedélyek pillanatok alatt változnak. Egyik pillanatban még ölik egymást a népek, a következőben pedig már mindenki vállvetve harcol a szent célért. Nem akar valaki egy hogyan viselkedjünk őrültek között című könyvet írni? csak mert örömmel venné.... Na nem mintha nem én lennék a legnagyobb őrült, hogy belementem ebbe az egészbe... na mindegy....
Igyekszem megfogadni az izgága szárnyas fickó tanácsát, már amennyire sikerül. Nem tudom sikerülne-e őrruhát bűvölnöm, elvégre az árnyék nem egy szövet, amit szabni lehet. De igyekszem, aztán amikor látom, hogy éppen lelőni készülnek minket, összesűrűsítem a sötétséget, hogy olyan átláthatatlan legyen, mintha mind megvakultunk volna. Remélem ezzel nem teszek mindent tönkre, de semmi kedvem hozzá hogy lelőjenek. Amint leszáll a sötétség, arrébb ugrom, hogy ne tudják, hol vagyok.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 4:59 pm

Kurt terve nem jön össze, az őrök átlátnak az árnyékon, ugyanis Michelle képessége nem elég erős ahhoz, hogy egy komplett ruhát varázsoljon valakire. Az egyik tüzelni kezd Blaise-re, aki most úgy néz ki, mint egy fekete gombóc, szerencsére a golyók többsége vagy elkerülni, vagy az árnyék megállítja. Ezek után Michelle az egész szobát elsötétíti. Nagyon kimeríti ez az egész, pár másodperc múlva minden kivilágosul. Azonban Mr. A és az őrök sehol...

Thomas Kurt felé néz:

-Add nekem a kártyát, és kijutunk innen! Utána elfelejtjük egymást.

Mr. S Blaisék felé indul, és odasúgja nekik, úgy, hogy Kurt ne hallja:

-Aki elszedi tőle, megkétszerezzük a jutalmát, elfelejtjük az eddigi bűneiket, bevesszük a Szövetségbe, és megvédjük ettől a szárnyas nyomoronctól!

A két jómadár éppen Kurt mögött van, aki az ablakkal szemben áll. Mellette Thomas, aki fegyvertelenül, megadóan várja a választ/kártyát.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 5:09 pm

- Hát nem mintha olyan helyzetben lennél hogy megszabd mit csinálhatunk. Én inkább amellett döntöttem, hogy egyszerűen csak hülyére verlek és odadoblak az őröknek. Hogy valami hasznodat is vegyük, mert hogy vezetni nem tudod a csapatot a fix. Ti többiek addig foglaljátok le az őröket, amíg ezt lerendezem! - Ezzel nekiiramodok, felrepülök 1,5 magasra, és kilövöm az elektromos karmaimat felé. Mind a kettőt, ha eltalálták, ha nem a lendületemen nem csökkentve dupla lábbal próbálok beleszállni Thomasba.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 5:17 pm

Na nem, ezt nem! Oké, hogy szemrebbenés nélkül leszúrok, lelövök, vagy akár kizsigerelek valakit, ha attól függ az életem, de ilyesmit nem csinálok. Gyűlölöm az alávaló, áruló embereket. Oké, tudom, ez a két tulajdonság nem igazán fér meg egymás mellett, mégis így van. Túl jó vagyok rossznak, de túl rossz jónak, szívás az élet, mi? Már fáradt is vagyok ráadásul, ennyit régen nem használtam a képességem, érzem, ahogy percről percre fáradok. A sötétség is szemhunyásnyi ideig tartott csak, elég béna húzás volt.
- Nem. Abban egyeztünk meg, kihozunk valakit. Felőlem mehetünk, de ha egy csapatba raktak minket, én nem árulok el senkit. - közlöm hűvös fensőbbséggel, aminek nincs sok alapja, ugyanis holtfáradtnak érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 2:07 pm

Döntés előtt állok. Igen nehéz a választás, de mindig akad egy harmadik lehetőség.
Egy letámadom Kurt-ot és csellel elveszema kártyáját, majd oda dobom Mr. S-nek
Kettő, hallgatok Kurt-ra és lefoglalom az őröket. Ez kész őrültség, hisz számomra olyanok, mint a kollégáim.
Három, és amit ténylegesen is fogok csinálni.

- Hé Kurt ad oda a kártyájukat, mi pedig elmegyünk. Mi a frássznak kell az az ember? Ki az? Nem is ismerem őt.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 11:12 am

Kurt támadásba lendül a vezető ellen, aki a védekezésre kényszerül. Némileg egy tized másodpercig a döbbenet fut át a férfi arcán, de hamar elszántságba csap át. Thomas hirtelen előkap egy-egy fegyvert, és rendkívüli reflexekkel elkerüli a rá irányuló karmokat, azonban a lendület tovább viszi a már csak ex társát, aki bele talpal a férfi mellkasába, aki ettől hátra esik, de ahelyett, hogy feladva a földön kuporogna, egy hátra bukfenccel folytatja a mozdulatsort,é s talpra löki magát, majd pedig tüzet nyit Kurtre.

A torony    - Page 4 133944-184386-hush

Mind ez idő alatt Michelle válasza nem tetszik Mr. S-nek, aki gonosz mosolyra húzza a száját, míg Blaise felelete sokkal inkább tetszik neki, de a férfiről most még sem vesz tudomást. Sokkal inkább a nőről, aki megtagadta Kurt leverését.

-Rendben! Legyen hát. -ebben a pillanatban kezdődik el Kurt, és Thomas közt a dulakodás, amire Mr. S letépi magáról a ruhát, és kis terpeszbe áll, harcra készen. Felső teste csupasz, és jól látható egy kígyó alakú tetoválás rajta. Feltüzelt, harcra kész tekintettel néz Michellere és Blaisere.

-Velünk, vagy vele? -kérdi a férfi, hogy vajon kinek az oldalára áll a két személy. Kurt, avagy a megbízok térfelére. Blaise és Michelle döntése most komloy súllyal bír, mert számolniuk kell a válasszal, az egészen biztos. Ha ellent mondanak, harcra kerül a sor, csak úgy, mint ha nem. Csak talán az nem mindegy, hogy kinek az oldalán harcolnak.

A torony    - Page 4 1022778-983522_king_snake_2_super
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 4:30 pm

Óh, hogy az a! Akkora kedvem lenni a falba verni a fejem, amiért belementem ebbe a hülyeségbe! Kellett nekem ez az egész! Ne érek el vele semmit, esetleg azt, hogy lesz néhány csúnya zúzódásom, vagy megszabadítom a világot magamtól.... Igen, ahogy a dolgokat elnézem, az utóbbi valószínűbb.
Éppen az futna át a fejemen, hogy hogyan lépjek le innen, mert a franc akarja megöletni magát, amikor valamelyik hatalmas Mr nekiáll vetkőzni... oké, nem pontosan így, de ettől elszáll az agyam.
- Te szerencsétlen öntelt fafej, nem mondták még, hogy megfázol, vagy elkapsz valamit, ha ezt csinálod? Mellesleg nehezedre esne ruha alatt tartani azt a gyönyörű felsőtested?
Már piszkosul kimerült vagyok, mégis felizzítom az erőmet, a harag erőt ad. Ott állok szemben azzal a szerencsétlen flótással és tudom, hogy a szemem megint lilán izzik, a hajam pedig éjfekete. A lábamnál árnykutyák kezdenek kialakulni...
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 6:13 pm

Thomas és Kurt dulakodnak. Pisztoly is elő került a harc során. A másik Mr. vetkőzni kezdett és egy hatalmas kígyó tetoválás díszelgett felső testén. Izmai erősnek tűntek. Nem szeretnék a kezei között lenni, mert könnyen megfojthatna. Remélem a thaibox és a minimális kravmaga ( terrorista elhárító harctudomány, maik fogásokból állnak) ki tud majd húzni a csávából.
-Velünk, vagy vele?
- Én csak is a törvénnyel vagyok. Nem állhat senki és semmi az igazság ellen.
Majd hallom, hogy Michelle kiborul Very Happy ! Mond egy hosszú és nagyon szép szöveget, amin kuncogni támadt kedvem.
- Csatlakozok a hölgyhöz. Hé Kurt én nem vagyok ellened, de leakarok lépni innen.

Előrántom a pisztolyomat és megpróbálom mellkason lőni a kígyó tetkós pasast. Ha közel jönne és támadna, akkor megpróbálok védekezni, vagy/ és eloldalazni. Majd ellentámadásba lendülök, ha tehetem. Most nem használom képességemet, mert pihentetnem kell 1 percig.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 8:31 pm

Leszállok, és így már talpon várom a következő lépését. A ballonkabátjából előkapott még két pisztoly meglepett.
~ Atya úr isten mennyi fegyver lehet még ennél a fickónál? Nagyon hamar el kéne intéznem, még a végén az erre tartó őrök áttörnek Mr. A-n és lerohannak minket. ~ A rám lőtt golyók elől megpróbálok oldalra vetődni, miközben egy pillantást vetek a rám közvetlenül nem tartozó eseményekre.
~ Pont az egyetlen társnak mondható személyt támadja meg ez a Mr. S. Magam mellé kellene állítanom. ~ A szárnyaimat magam mögé húzom, és futva megközelítem a félmeztelen férfit. Közben egy pillanatra sem veszem le a szemem Thomasról, majd megcélzom az elektromoskarmaimmal és pár másodperc különbséggel kilövöm a fegyveresre. Támadás közben Mr. S.-hez szólok.
- Miért a nőt támadod meg te meztelen ökör, nézz már körül. Ilyen vezetés alatt mind itt döglünk, hagyd abba ezt az őrültséget és állj mellém. Tudom mit kell tennünk, és mindenkit ki is viszek élve.

Fél szemmel mindig Mr. S.-en tartva, folytatom a támadásomat Thomas ellen. Mielőtt még a karmaim visszahúzódnának, neki rontok. Az egész testemet beleadva, vállal próbálom leteríteni, és a földre vinni. Ha sikerül akkor megpróbálni a földön tartani a súlyommal, és addig ütni a fejét amíg el nem ájul.

Ha Mr. S. mégis nekem támadna, vagy valamilyen támadó mozdulatot tenne ellenem, akkor bevetem a sikolyomat, nem törődve a "társaimmal". Ha sikerül a kicsit is megzavarni Mr. S.-t akkor megpróbálom élő pajzsként, és túszként tartva magam előtt. Majd megadásra szólítom fel Thomast.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 9:06 am

Kurt a golyók elől egy vetődés során könnyen megmenekül, bár az egyik, még így is elég közel ment el a feje mellett, és a férfi még érezhette is a forró levegőt. Mikor Mr. S felé szól Kurt, az nem nagyon törődik vele, mivel Michelleel, és Blaiseel van elfoglalva, akik mind a ketten inkább az alak ellen vonulnak. Mialatt Mich árnyékkutyákat generál, az idő közben Blaise cselekszik, és tüzet nyit. Ekkor a célkeresztbe vett férfi talán megdöbbentő dolgot cselekszik. Kezeit szét tárja, és önelégült mosollyal nyugtázza az egész helyzetet, várva a golyót, ami a mellkasába fog fúródni.

A torony    - Page 4 1201298kingsnake2super


Ahogy a golyó átszeli a levegőt, és Blaise már a sikert érezheti, Mr. S talán emberfeletti fürgeségről tesz tanúbizonyságot az utolsó pillanatban. Egyszerűen kihajol a lövedék elől, majd félelmetes gyorsasággal lendül meg, és veszi célba ellenségeit. Egy pörgő rúgással a földre küldi Blaiset, aki elejti fegyverét, és tőle távol landol, majd pedig megiramodik a harcos Michelle felé, ütésre készülve...
Mind-e közben Kurt nem ér rá "társaival" foglalkozni, mert Thomas talán égetőbb problémát jelent, aki a felé irányuló Kurt rohamára ugyan azzal válaszol. Ám mielőtt egymásnak ütköznének, Thomas arrébb vetődik a célkeresztségből, ezzel Kurt a lendületének és sebességének köszönhetően tovább rohan, mind ez idő alatt pedig Thomas ismételten tüzet nyit, és a 4 kilőtt golyó egyenesen ellensége felé tart.

Ez idő alatt pedig mindenki halhat némi dulakodást, és Mr. A szitkozódó szavait, ahogy nem messze küzd az őrökkel. A hangok pedig egyre közelebb és közelebb hallatszanak.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 12:25 pm

A dolgok hirtelen felgyorsulnak, mindenki egyszerre mozdul, egyszerre cselekszik az egyik szemem sarkából elkapom, hogy a szárnyas barátunknak rendesen meggyűlik a baja az idegbeteg fegyvermágus fazonnal, aztán, szint egyidőben ezzel a zsaru, aki szintén úgy döntött mint én, viszonylag... nos rátámad a meztelen csirkére....
Szinte a padlózatról kell felkaparni az állam, amikor látom, hogy a fickó valami Mártixos trükkel kikerüli a golyókat, de ha ez nem lenne elég James Bond babérjaira törve még le is csapja a fickót.
Amikor felém lendül, ösztönösen cselekszem, szinte tudatában sem vagyok, az árnykutyák feloszlanak és igyekszem a létező legsűrűbb burkot vonni árnyakból magam köré, mint valami hibban árnyékpillangó...
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 8:50 pm

Ez a pasas nem komplett. Széttárt karokkal várta a golyókat. Majd gyorsaságának köszönhetően kitért előlük.
- Azt a!- kiállt fel Lajhár. Le van döbbenve. Saját maga nem ennyire gyors, de nem adhatja fel a küzdelmet.
Épp megakarja ütni ellenfelét, de az egy pörgőrúgással válaszol hősünknek. Fájt neki a rúgás és nyögve kell fel. Pisztolyát nem volt ideje fel venni, mert távol is volt, és az ellenfele rögtön Michelle-t támadta.
Blaise felpattan a földről és megpróbálja a tetkóst lefogni, úgy hogy közben ráugrik és leszorítja őt. Karjait egy kulcsformában tartva.
- Michelle! Szúrd le, ne törődj velem. A másik képességem a gyors regenerálódás.- persze Lajhár füllentett, de rendőri kötelessége a védteleneket és hölgyeket megvédeni.


A hozzászólást Blaise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 08, 2010 1:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 11:43 pm

Akkor bekapcsolom a cső lézeremet, Thomas felé irányítom. Tudom hogy a távolság miatt csak egy kis bőrpírt okozna neki ha eltalálná, de ő ezt nem tudja. Úgy irányítom a lézer, hogy arra tudja csak elkerülni a támadást amerre én akarom. Az előbb kilőtt karmaimat visszahúzom, úgy hogy Thomas a lézer elől pont valamelyik útjába kerüljön. Így ha eléggé meglepi őt a nemvárt támadás, és egy pillanatra nem rám figyel hanem az új ellenségét keresi, eléggé megközelítem ahhoz hogy már a lézerem hatósugarába kerüljön. Egy elég fájdalmas vágást próbálok ejteni a mellkasán, majd nekirontok bika módjára és megint a földre próbálom vinni.

Ha egyik tervem sem sikerül akkor bekapcsolom a sikolyomat, és addig hagyom hogy szóljon míg vér nem folyik mindenki füléből a helyiségben. Majd megpróbálom letaglózni Thomast, egyetlen hatalmas ütéssel a fejére.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 10:07 am

Michelle képességének hála burkot képez az árnyakból maga körül, de Mr. S-t ez nem hátráltatja. Amit elkezd, azt be is fejezi. Minden erejét a megkezdett ütésbe viszi, és bár a célpontja védve vagyon, még is érezheti a nő, hogy volt elég erő a támadásban ahhoz, hogy egy pillanatra kizökkentse őt az egyensúlyából, még így a védőburok ellenére is. Mr. S jó erőben van, és épp újabb ütésre készülne, mikor Blaise akció üzemmódba kapcsolva ráveti magát a férfira, és ezzel lefogja őt. Mr. S szabadulni próbál, és a rendőr érezheti, hogy nem kis erő tulajdonosa az alak. Nehezére esik vissza tartania, és minden bizonnyal kiszabadul a fogásból, ha Michelle nem cselekszik.

Mind ez idő alatt Kurt még mindig Thomassal szemben harcol...
A lézer csak egy pillanatig zökkenti ki Thomast a koncentrációból, de a kilőtt golyók egyike Kurt válla mellett halad el, egy másik, viszont a feje mellett. Mind a két alkalommal érezhető volt az elképesztő forróság, de nem tettek kárt a férfiban, aki karmaival kirántja ellenfele lábát, ezzel már nem is kell leteríteni, mert a földre kerül, és így a hatalomra sóvárgó Kurt rá vetheti magát, majd lézerével komoly sérülést okozhat ellensége mellkasán, aki fájdalmasan szisszen fel, miközben próbál szabadulni. Keze a pisztolyának ravaszára csúszik, és tüzelni készül, közvetlen közelről, erőt nyerve abból a fájdalomból, amit elszenved.

Mr. A szavai már tisztán kivehetőek idő közben, már ha valaki figyel rá, a harci hév közepette.

-Basil! Mögötted!

Hallani szavait, mire néhány férfi fájdalmas ordítása lesz kivehető, és a dulakodás erőteljes hangjai, illetve valami cseppet sem bizalom gerjesztő hörgő, dübörgő mély hang.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 6:21 pm

Hiába vesznek körbe az árnyak, hiába burkolnak erős kemény burokba, az erőm már csökken, így a hatás nem tökéletes. Érzek egy ütést, ami kibillent az egyensúlyomból és hátra tántorodom. Elvesztem az uralmat egy pillanatra, így a burok szétoszlik és meglátom a kialakult helyzetet, hallottam azt is, amit a hőshajlamú fickó mondott, és úgy döntök, ideje tennem egy uolsó próbálkozást. Hagyom a fenébe a védekezést és kissé hátrébb lépve, be a legsötétebb sarokba, árnykutyákat küldök a meztelen fickóra. Remélem a társam nem sérül meg, de így legalább remélhetőleg a kígyópasi legyengül valamennyire.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 8:09 pm

Blaise elkapta S.-t. De a tetkós még megtudta ütni Michelle-t, aki burkának köszönhetően, csak kibillent egyensúlyából. Ellenfele nagyon erősnek bizonyult így hősünknek nem sok esély kecsegtetett. Nem bírja sokáig lefogni. Táncuk közepette nézz Michellere.
- Szúrd át, ne habozz. Nem fogok megsérülni. Gyorsan regenerálódok.- persze Blaise füllentett.

Michelle cselekedett. Árnyékból kutyákat idézet, akik sebesen nekik rontottak. A zsaru szerette az állatokat, de ezek nem hétköznapinak tűntek. Ezért még mielőtt őt is meg harapták volna, gyorsan elengedte ellenfelét.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 9:47 pm

Felülkerekedtem, most már letudom zárni a harcot. Semmi esélye Thomasnak. Aktiválom az övemet, és mindent bevetek ellene. A karmaimmal megpróbálom megragadni a nyakát, és lesokkolni. Közben a sisakommal teljes erőből, megpróbálom lefejelni. A szárnyaimmal pedig kiverni a kezéből a pisztolyait, legalábbis félrecsapni, hogy célt tévesszen.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:57 am

Michelle kutyái neki rohannak a kiszemeltnek, akit Blaise még idejében enged el. A lények rá vetik magukat a férfira, akit a földre terítenek, és több helyen is sérülésekkel gyarapítják, de csak addig, míg Mr. S megszenvedve ugyan, de le nem győzi a dögöket. Néhol a vér is kiserken testén, és úgy küzdi magát talpra, eléggé instabil állapotban nézve a rendőrre és a nőre.

-Most már elég...

Mondja erősen lihegve, és haját félre lökve arcából. Harci alapállásba áll, és bizonyítja, hogy szívós férfi, aki még ezek után is folytatja a küzdelmet. Közben Kurt már érezheti a sikert, hisz Thomas kezéből kiveri a fegyvert, ami messze landol a duótól, és a nyakát is elkapva erősen a földön tarthatja. Már csak a végső döfés kell a férfi ellen, ahogy Mr. S-nek is. A fellázadt kis csapat győzelemre áll. De ez az eredmény hamar... igen hamar változik.

-ÁRGHHHHHH!

Hallani egy erőteljes dübörgő ordítást, közvetlen közelről, majd mindenki csak arra figyelhet fel, hogy valami erőteljes lökés a földre küldi Kurtöt, Michellet, és Blaiset. Iszapos, ragacsos anyag a talajhoz ragasztja őket, és minél jobban menekülnének, annál inkább körbe folyik rajtuk ez az anyag, ami nem engedi őket menekülni. Végül pedig mindhárman megláthatják azt, akiért jöttek Arkhamba, és azt, aki egy mozdulattal kivonta őket a fölényből. Basil Karlo, más néven Agyagpofa. A lény senki számára nem ismerős, és nem is hallottak még róla a jelenlévő 3 beavatott egyike sem.


A torony    - Page 4 908351-clayface_1
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 5:08 pm

Figyelem a kutyáim és a meztelen pacák harcát, úgy érzem van esélyünk, hogy talán sikerülni fog és elintézzük ezt a balfácánt... Aztán hirtelen minden megváltozik. Egyik pillanatban még a lehetséges győzelem mámora borít be, aztán hirtelen valami massza...
-ÁRGHHHHHH!
A hang után alig pár pillanattal úgy érzem valami rám fonódott és beborít. Hasonlít ahhoz, amikor az árnyak vesznek körbe, csak borzalmasabb, tömörebb és vacakabb na... Menekülni akarok, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Inkább mozdulatlanná dermedek és várok...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 5:40 pm

Az agyagba ragadva:
~ Hát erre meg ki a fene gondolt? Még egy szuper képességű fazon, pedig már éppen hogy nyertem volna. Már csak egy hajszálnyira voltam attól, hogy átvegyem az irányítást Thomastól és megmutassam Senor Rupertnek, hogy többet érek mint itt bárki. ~ Megmozgatom az izmaimat, hátha engedne ez az anyag, de nem járok sikerrel. Éppen az ellenkezőjét érem el, ahelyett hogy több mozgás terem lenne, még mozgásképtelenebb lettem. Minden erőmet összeszedve nekifeszülök a masszának. A fogaimat csikorgatva, szinte állatias nyögés hagyja el az ajkaimat, de bele kell törődnöm, semmi esélyem arra, hogy megmeneküljek.
~ Ezt is a javamra lehetne fordítani, csak még rá kell jönnöm hogyan. Meg kell tudnom ki is ez a fazon, és mennyire az ellenségünk. A válaszokat pedig legkönnyebben az idő fogja megadni. ~ Nem erősködök tovább, csak várakozok, a megfelelő pillanatra.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 6:18 pm

Szerencsére épp idejében engedte el Blaise, ellenfelét. A kutyák neki estek marcangolni, csak nagy nehezére tudta leverni őket. Testéből több melyen kicsordult a vér.
- Kemény vagy, de jobb ha feladod.- mondta a zsaru.

Neki akart rohanni az ellenfelének, hogy padlóra küldje, de valami ledöntötte a lábáról. Valami iszapos, valami nehéz. Mindenütt agyag volt. Blaise-t a földhöz szegezte és nem bírt mozdulni. Nem csinált semmit, csak körbe nézett. Kereste a pisztolyát, hát ha eléri kezével.
- Mi a franc? Mi folyik itt?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 8:26 am

Kurt, és Michelle inkább csak hagyta, hogy az iszap teljesen rájuk tespedjen, és nem nagyon ellenkezdtek, mert hamar belátták, hogy nincs értelme. Ennek ellenére Blaise próbál a fegyverérét nyúlni, de érezheti, hogy mikor kezét kinyújtaná, az iszapos massza mintha legalább 80-90 kilóval nehezedne rá végtagjára, így fel kell adnia a próbálkozást a férfinak. Anyagpofa csak ellenszenvesen morog, míg Mr. A a lefegyverzetteket nézi, és társai felé fordul.

-Nem meglepő. Nem bízhattunk volna bennük.

Mondja, majd Thomas csak kihívóan néz Kurt felé, míg Mr. S még mindig kicsit zihálva veszi a levegőt, és csapzott haja alól dühösen tekint Blaise és Michelle irányba.

-Mindegy. Akiért jöttünk, az köztünk van. Ha van egy kis szerencsénk, akkor rajtuk csattan az ostor.

Mondja Thomas, majd még mindig Kurt szemébe néz, és nem veszi le róla a szemét egy pillanatra sem. Egészen addig, míg nem Agyagpofa új ajtót nem nyit a falon, és Mr. A kíséretében távozik, majd pár pillanat múlva Mr. S is követi őt. Ám Thomas még marad. Fegyvereit össze szedi a földről, és elteszi, kivéve egyet, amit a lázító, Kurt fejéhez tart.

-Legközelebb megöllek. De még nem most. A sors nem így akarja, de amint el jön az én időm, halott leszel. -Ezzel ő is távozik, és néhány perc múlva az intézet őrei érkeznek a terembe, ahol csak a triót találják agyagszerű, iszapos masszában.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A torony    - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A torony
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Wayne Torony
» Szeptember 11- Wayne Torony
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Bal oldal
» Szeptember 11 - Wayne Torony, 89. emelet.
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Jobb oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Arkham sziget :: Arkham elmegyógyintézet-
Ugrás: