Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
A torony    - Page 2 296245150474wildcat..........A torony    - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........A torony    - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
A torony    - Page 2 39843828 A torony    - Page 2 79830643

 

 A torony

Go down 
+2
Genzo
Batman
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:10 am

A gyerekkel nem is törődve, odamegyek a műszerekhez. Megpróbálom kisilabizálni a rendeltetésüket, és hogy hogyan kell használni őket. Ha esetleg találnék pár tervrajzot, vagy kamerákat, ami megkönnyíthetné a továbbjutásunkat.

Ha a kamerákat találok akkor a legelhagyatottabb helyek felé kutatok, amit útba ejthetünk és így talán kevesebbet kellene majd harcolni is.

Ha valami zárrendszert találnék, ami a rácsok mozgatását irányítja, akkor megpróbálok elszeparálni magunknak egy útvonalat a célunk felé. Mindenkit akivel nem szeretnénk találkozni megpróbálok elzárni az utunktól.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 11:51 am

Tök jó. Ahogy az új szerzettől megtudtam esélyes, hogy megint lesznek őrök. Esetleg szökött rabok, akik kemények.

Feljutottunk valami emeletre, ahol egy csomó ketyere volt. Gyorsan szét néztem, hát ha találok valami hasznosat, akármit, ami segíthet az akció sikeressége érdekében. Monitorok kamerák, áram ellátást. Esetleg pár gumibot, vagy golyóállómellény.
Kutakodásom közepette egy gyerek hang szólalt meg a hátam mögött.
Magába beszélt. talán kettős személyisége van. Ami megdöbbentett, hogy Michelle-hez futott, és le mamizta. De aranyos gondoltam magamba.
Nem tetszett ez. Néztem a kijáratokat és az ablakot. Hol balra, hol jobbra tekintettem.
- Vigyázzatok valami nem stimmel.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 3:14 pm

Az fickót legalább olyan fenntartással fogadtam, mint a többieket, így nem különösebben lepődtem meg rajta, hogy furcsa mód ő is jóval többet tud, mint amennyit elmond nekünk, legalábbis én így gondoltam. Most biztos azt gondolja mindenki, hogy kissé paranoiás vagyok, pedig egyáltalán nem! Mindössze én túl fogom élni, és kész. Ha valaki bízik az emberekben, azt úgyis csak elárulják, akkor meg mire jó az egész? Figyeltem a többieket, amint lázasan kutakodni kezdenek, de én nem láttam értelmét. Amennyire a többiek nekidurálták magukat, úgyis megtalálják azt amit én, ráadásul egy kis problémám is adódott. A különös kisfiú, illetve "kisfiúk" pont engem pécézett ki magának. Amikor már csak pár lépésre van tőlem, lehajolok és előre nyújtom a kezem, legalább annyira azért, hogy távol tartsam, mint azért, hogy barátságosnak tűnjek. Az villan át a fejemen, hogy ez a gyerek talán tud valamit. Ha az anyjának gondol, felőlem, engem aztán nem érdekel.
- Szia kicsim. Mi történt itt? - Elengedem a fülem mellett a zsaru nagyon váratlan megállapítását, csak a gyerekre figyelem, a vélhetően egyik nyomra. Legalábbis remélem, hogy valami értelmeset is ki tud majd nyögni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 6:49 pm

Kurt semmimást nem talál, csak pár uncsi papírt, ám amikor áttúrja az egészet, egy kis sárga kártyát talál. Kódok olvashatók le róla, valószínűleg egy kulcs, vagy azonosító. A többiek ebből nem láttak semmit, szóval ha akarja, zsebrevághatja. Akármit is csinál, Thomas odarohan, megfogja a karját, és kedvesen figyelmezteti:

-Bocsi, de ezt inkább hagyd rám, még a végén elkeversz nekem valamit!

Blaise csak képzelődött, semmi gyanús nem történt, a skizofrén gyereken kívül, aki mosolyogva néz Michellee-re. A földön hasal, és úgy csinál, mintha úszna. Közben vidáman meséli 'anyukájának':

-Képzeld anya! Ma kaptam egy ötöst, és a barátom, John is! Peter és Jack összevesztek a fogkevémen, de végül Michael megverte őket, így visszaadták!

-Árulkodós!

Mondja morcosan, suttogva.

Mr. A nevetni kezd, Mr. S pedig morcosan néz Michelle-re:

-Hallgattassa el!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 12:15 am

- Jól van Thomas, nem kell gorombáskodni, csak a küldetésben akartam segíteni. - mondom az új társunknak, hogy ne a kezemre figyeljen miközben eldugom az övem egyik rejtett rekeszébe a kártyát. Ezután arrébb megyek és Michelle-t tüntetem ki figyelmemmel:
- A kölyköt hagyjuk itt, egy elmegyógyintézetbe ami bűnözőkkel foglalkozik, nem véletlenül zárnak be egy ilyen fiatalkorút mint ez itt. Mindannyiónknak jobb ha itt marad, nem hátráltat minket, és még veszélybe sem kerül. - az utolsó mondatrészt már csak suttogva mondom, nem akarom hogy tudják, aggódok ezért az idegen gyerekért.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 4:41 pm

A kölyök valóban elég durva. Nem is kicsit ijesztő, amit csinál. Főleg azért rémiszt meg a helyzet, mert a képességemből adódóan egy olyan dolog van, amitől igazán rettegek, ez pedig nem más, mint az, hogy elvesztem az uralmat magam fölött. A skizofrénia pont ennek tűnik nekem, amikor az ember már nem ura a gondolatainak, amikor már nem azt teszi, amit akar, illetve azt teszi, csak, hát... Nem tudom elmagyarázni, de a libabőr végigfutott rajtam. Kellett a fenének az infó, inkább a szárnyas pasi javaslatát akartam elfogadni.
- Nagyon örülök, mind ügyesek vagytok. Nekem azonban egy kis dolgom van, de ha visszajövök, jutalmat kaptok. - mondom olyan kedvesen, ahogy csak tudom, és reménykedek, hogy a kölyök itt maradt.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 5:03 pm

-Mindannyian? Hát nem is engem szeretsz a legjobban?

Kérdezi a kisfiú, majd sírni kezd. Mr. A a hasát fogja a nevetéstől, ám ekkor a gyermek mérgesen néz rá:

-Megmondtam! Annyira sokszor kértelek, hogy ne nevess rajtam! Hányszor, de hányszor szóltam már érte!

Ekkor felkel a földről, és pofánveri Michelle-t. Ezután odasétál Mr.A-hoz és szájbatérdeli. A sráccal valami történik, a haja és a teste is nőni kezd, a szemei kitágulnak, hosszú szakálla nő, és a körmei is karmokká válnak. Nevetgélni kezd, és azt mondja:

-Nos, Michael! Ideje megtanulnod, hogy ne röhögj rajtam!

Arréblöki Mr.A-t, és a terem másik végéhez megy, ahol senki sicsen, ezzel ő nincsen tisztában, ugyanis a levegőt karmolássza.
Mr. A letörli a vért az arcáról, és idegesen fut a 'gyerek' felé, botjával fenyegető mozdulatokat téve.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 8:13 pm

Mikor megtörténik az amit előre sejtettem, nem tehetek mást minthogy akcióba lépek, és minél hamarabb elintézem az újonnan feltűnt ellenfelünket.ű
- A k*rva életbe, mondtam hogy ne nyúljatok hozzá! - miközben előtör a mondta ami a szívemet nyomta, teljes erőből nekirohanok a "kölyöknek. Megpróbálom a testsúlyommal lerántani a toronyból. Minden sebességet amit ki tudok csikarni a lábaimból, és a szárnyaimmal még rá is segítek, a korlát felé próbálom lökni, és utána magammal együtt lerántani a mélybe.

Ha sikerül akkor zuhanás közben aktiválom az övemet, és három villámgyors ütést mérek a fejére még mielőtt fel tudna eszmélni, majd a testéről elrugaszkodva, hogy nagyobb lendülettel csapódjon a földbe, visszarepülök a kiindulási helyemre.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 10:31 pm

A teremben a hangulat fokozódott. A gyerek elhallgattatása nem sikerült egykönnyen. Nem tudom, hogy minek nevezzem, de a gyerek magas lett és szakálla nőtt, sőt karmai lettek. Michelle-t félre lökte. Valaki a botjával akart neki menni. Griff megtámadja. Én körbe nézek a termen és keresek valami tárgyat, amivel ledobhatom, vagy leüthetem. Szék, vagy egy asztal, esetleg egy monitor. Nem akartam a pisztolyomat használni, mert akkor az őröket ide csábítom.
- Emberek ne csapjunk nagy zajt, mert az őrök felfigyelnek és ide csődülnek.

( Nem akartam nagyképűnek látszani, ezért mint a bölcsek hallgattam, de magamba azt mondtam : Jah én megmondtam, hogy nem stimmel valami, de ők ennek ellenére nem hittek nekem. Lehet, hogy nem csapda volt, de az érzékeim és a tudatom felfogott valamit, ami nagyon bűzlik ezen az egész helyen. Az őrök és a nyugtató lövedék. Meg a szökött rabok, és hogy kilehet itt játszani pár dolgot. Ha olyan könnyű lenne, akkor nem lennénk itt. Mindenesetre a jövő tartogat még meglepetéseket. Én örömmel fogadom őket. )
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 10:53 pm

Már tényleg teljesen döbbent voltam. Az arcom nem fájt, annyira nem volt erős, de azért rendesen megéreztem. Az egésznek nem volt semmi értelme.. Úgy ahogy van káosz volt az egész. Ismét muszáj volt belátnom kedvenc elméletem igazát, miszerint ne keress rendszert a káoszban, mert akkor te is a részévé válsz. Nem akartam tehát meglátni az összefüggéseket, ellenben az érzékeim különös riadót fújtak, amikor a z exkölyök megváltozott. A szoba árnyai körém gyűltek, mintha meg akarnának védeni, majdhogynem teljes árnypáncélzatot kaptam, ráadásul úgy, hogy nem én irányítottam őket, hanem önállóan cselekedtek. Csak az volt a baj, hogy az a rossz gyanúm volt, a java még csak most jön.
Vajon jól hallottam, hogy az egyik nagy Mr.-t Michaelnek nevezte? Mi ez az egész?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 3:26 pm

A szörny Kurt támadása elől könnyen kitér, ennek következményekép Griff nekirepül az ablaknak, és kitöri. Elég nagy zajt csap, de úgy látszik, hogy az őrök másra figyelnek. Blaise jól mondja, nem lenne tanácsos zajt csapni. Mr. A botjával szájbaveri a lényt, akinek ezután ömleni kezd a vére. A sarkohoz megy, és sírni kezd:

- Hagyjatok békén!

- Kuss te féleszű! Öld meg mindet!

-De egyedül nem tudom!

- Akkor majd én segítek!

Ekkor a szörny mosolyogni kezd, és előlép. Két pillanat sem telik el, és mellette egy ugyan olyan alak jelenik meg. Mosolyogva támadnak az ellenségeikre: az egyik Blaise-re, a másik Michelle-re.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 4:54 pm

Nem tudtam követni, hogy melyik támadt rám, a félénkebb, vagy a másik. Egyáltalán felfogni sem volt időm semmit, de különös módon nem is volt szükség rá. Ilyet még soha nem éltem át, de az árnyak maguktól cselekedtek. A páncélom, az a különös árnyruha megsűrűsödött, eltakarta az arcomat is. Nem láttam semmit, aztán hirtelen mindent elkezdtem látni, értem ezt úgy, mintha már nem csak az árnyakat hallanám, hanem az ő szemükkel is látnék. Az egész különös és megdöbbentő volt, de örültem neki, mert tudtam, hogy különben esélyem sem lenne, csak azt reméltem, hogy nem fog rosszul elsülni a dolog, mint általában. Az erőm ugyanis még teljesen képlékeny volt, nem ismertem jól a határait, illetve nagyjából ismertem, de ezek folyton alakultak. Még láttam, amint az exkölyök közelít, aztán mintha mindent elzártak volna, talán elájultam, vagy valami más..
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 5:05 pm

Michelle segítségére sietek, de előtte megvárom mit ér el a technikájával a "gyerek" ellen. Mikor már közel ér hozzá, én mögé próbálok kerülni, és megsorozom hátulról úgy vese tájékon.

Ha sikerül magamra uszítanom, akkor lassan hátrálok és megpróbálom magam után csalni. Olyan távolságból hogy ő ne tudjon elérni de én igen a karmaimmal. Ha van elég időm, és helyem akkor azokkal is megsorozom gyomortájékon.

Ha nem követ akkor a célomat megváltoztatva, a fejét, inkább a tarkóját megcélozva próbálom leteríteni.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 6:09 pm

Hol megijed, hol bátran támadni kezd. Az utóbbi lép érvénybe. Megnézem jobban, hogy is néz ki ez a lény. De előtte bekapcsolom szuper képességemet. Így tudok gondolkodni mielőtt cselekednék. A lény így nagyon lassan mozog az én szemszöggömböl. Szerencsére nem mozgok, így az idő nagyon, de nagyon lassan telik. Meg nézem mekkora. Megsaccolom, hogy hány kg lehet. Az után megpróbálok kitérni az útjából, úgy hogy közben ő a falnak rohanjon. Közben az idő egy picit gyorsul, mert mozgás közben nehezebb koncentrálni. Ha szerencsésen kitértem az útjából, akkor próbálok úgy helyezkedni, hogy a háta mögött legyek és felkapok egy berendezési tárgyat. Például egy szék, vagy váza, esetleg monitor. Meg próbálom a fejét célozni és egy hatalmas ütéssel leteríteni, ha a fal nem volt elég hatásos. Közben próbálok figyelni a mozdulataira, hogy ne okozzon meglepetést és kitérjek az ellentámadásaitól.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:35 pm

Az árnyak mozgatni kezdik Michelle testét, a szörny nem találja el, mivel ügyesen kitérnek a támadásai elől. Kurt hősiesen védi a hölgyet, aminek az a következménye, hogy majdnem megkarcolják a szép páncélját. Csak majdnem, ugyanis Mr. S arréblökte az elmebeteget, és egy jó nagy állast ad neki.

Thomas és Mr. A Blaise segítségére sietnek, aki hasztalanul taktikázott, ugyanis a hosszú karmokkal ellátott mancsok a nyakát szorítják. Thomas két pisztolyával repíti a golyókat a fejébe, míg Mr. A a fejét üti. A fickó aztán elengedi Blaise-t, és holtan rogyik össze. Az öröm nem tarthat sokáig, mert úgy néz ki, hogy a szörny valami meta-humán, aki sokszorozni tudja magát: öt hasonmása van a terembe, és mindegyik Mr.S felé fut, hogy éles karmaikat belemélyesszék a férfi húsába. ..
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:49 pm

A világ olyan hamar tisztul ki, illetve lesz újra normális, amilyen hamar az előbb bizonytalan lett minden. Hirtelen mindent fájón élesen látok, a szemem előtt tépnek bele az éles karmok a puha húsba. Sikítani támadna kedvem, de tudom hogy ilyet nem szoktam, így elfojtom. Látom, ahogy néhány árny, mintha a helye helyett a bőröm alá húzódna, de nem törődök most ezzel, úgy tűnik a lény soha nem fogy el. Csak egy ötletem van, amivel valamit tudok tenni. Árnykutyákat formálok, azokat a megfoghatatlan pokoli ebeket és ráuszítom őket a szörnyekre. Nem tudom, mennyit tudnak segíteni, vagy meddig tart még az erőm, de tennem kell valamit addig is.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 9:01 am

Az egyik kutya után, amit a gyönyörű társnőm idézett (vagy mit csinált), nekirontok az ellenségnek. Hagyom, hogy a kutya támadjon előbb, és csak utána én. Bármit is csinál az állat és az ellenségem egymással, úgy próbálok helyezkedni hogy ne kerüljek tűzvonalba. Megpróbálom hátba támadni a fickó. Először a fejére próbálok lesújtani, majd ha ez esetleg nem sikerül, akkor a térdhajlatait célzom meg, és próbálom földre kényszeríteni, ahol a kutya könnyebben elbánhat vele.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 5:20 pm

Mire cselekedni tudtam volna, addigra a lény megragadta a torkomat. Szerencsére társaim segítettek, így hamar megszabadultam tőle. Erre 5 újabb tag jelenik meg. Pont ugyan olyan, mint az ipse. Mivel már eldördültek lövések, én is elő vettem a pisztolyomat és lőni kezdtem az egyik tagnak a fejét. Próbáltam jól célozni, hogy eltaláljam.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 4:19 pm

A szörny(ek) futni kezdenek a támadók elől, így Mr. S megmenekül. Nem tudni, hogy hirtelen mi lelte őket... Aztán a sarokba fut mindegyik, és egy villanás kíséretében egyesülnek. Ismét csak egy szörnyeteg van a teremben. A karmai és a szakálla eltűnik, a mérete csökkenni kezd, és mindenki előtt az a kis foiúcska van, aki tíz perce volt. Nem sokáig 'élvezhetik' a látványát, ugyanis üvölteni kezd, majd kiugrik az ablakon. Ha a társaság kinéz, láthatja, hogy a folyóba esik, és - meglepő módon- úszni kezd, mintha csak pár méterrel lenne a víz felett. Az őrök felfigyelnek a hangra, és mind az ablakra néznek, ahonnan kiugrott az elmebeteg. Fény világít rá a csapatra, és hallhatják az őrök kiálltását:

-Ott vannak! Induljunk!

Mondja az egyik, és egy kisebb hadsereggel elindul a torony felé....
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 4:50 pm

Egy pillanat alatt feloszlatom az árnyebeket, mert úgy tűnik, feleslegesen pazaroltam rájuk az energiám, illetve innentől felesleges lenne. Az árnyak feloszlanak, minden képességem megszüntetem, mert csak ok nélkül fárasztanak. Idegesen nézek körbe, amikor az ablakban meglátom a fényeket.
- Most mi lesz? Merre menjünk? - kérdezem a lehetőséghez mérten nyugodtan, ami annyit jelent, hogy nem nagyon hisztérikusan, esetleg csak egy kicsit...
Várom, hogy valaki előálljon valami remek ötlettel, mert nekem momentán semmi nem jut eszembe.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 5:14 pm

Forgatom a szemem a szőke kérdésén:
~ Hogy ez milyeneket tud kérdezni, ennél csak az lenne az egyértelműbb kérdés ha azt kérdezni, hogy kék-e az ég. ~ közben lehiggadok, és a szavaimban már nem is érződik semmilyen érzelmem:
- A legegyszerűbb dolgot amit tehetünk. Mennyire tudod uralni az árnyékaidat? - teszem fel a meglepő kérdést ilyen helyzetben - Alakíts ki az árnyékaiddal egy egyenruhát magadon, és állj az őrök elé, úgy hogy ne lássanak túl jól. Utána meg kezdj el torkod szakadtából ordítani, hogy ott az egyik rab, akarom mondani beteg a vízben. Éppen szökik kapják el gyorsan. Ezzel ha minden igaz azt hiszik hogy te lövöldöztél, és nem jönnek közelebb hanem a srácot kezdik el üldözni.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 8:58 pm

Blaise előtt az események egyre furábbak voltak. A lényből újra egy lett. Kis fiúvá változott vissza és ordítva kiugrott az ablakon, majd úszni kezdet. Az őrök észre vették. Feléjük tartottak. A rendőr legjobbnak tartotta, hogy lelépjen, vagy elbújjon. Szét nézett a teremben. Ha jól látta az ablakból, akkor az őrök egy irányból fognak jönni. ha minden iga a toronyban több kiút van. Megpróbál a háttérben maradni. tapogatni kezdi a falat, hátha talál egy tágas rejtek helyet, ahova elbújhat.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:44 am

Kurt okosan gondolkodik, ám már nincs idő a tervének megvalósításához. A rendőrök berúgják az ajtót és a pisztolyt egyenesen rá szegezik. Egy másik zsaru Blaise-re fogja a fegyvert, és tág szemekkel bámulja, hogy mi az istennek tapogatja a falat. Le vannak fegyverezve, ez tény, és ha Michelle vagy Thomasék nem csinálnak semmit, bizony lehet hogy rossz vége lesz. Az egyik zsaru leveszi a sisakját, és fegyverével fenyegetően mutogatni kezd:

- Aki megmozdul: meghal. Aki megszólal kérdezés nélkül: meghal. Aki valami gyanús dolgot tesz: meghal. Aki nem teszi azt, amit mondunk: meghal. Na kezdjük veled te szemét- mutat Blaise-re - Mi a neved, és mit akartok! Ti löktétek le a betget?!

Kérdi, és még egy fegyvert rátart az illetékes fogján.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 8:30 pm

Nem tudom, hogy meg tudom-e csinálni, de úgy tűnik tényleg kezd egyre csökkenni az esélyünk a túlélése. Az árnyak között állok, illetve azok állnak körülöttem. Az eszemben folyton a szárnyas fazon szavai visszhangoznak, csak azon járt az eszem, hogy vajon meg tudnám-e csinálni, amit mondott. Veszek egy mély levegőt, elvégre egy próbát megér, nem? Maximum lelőnek, de egyszer úgyis meghalunk, nem? Árnyakat gyűjtök magam köré, finoman próbálom úgy formázni hogy a sötétben talán egyenruhának tűnjön. Hallgatok a nagyokra, azt mondom, amit hallottam.
- Maga meg mi a szart csinál itt fatökű pancser?? Az a szarházi megszökik, maga meg itt csorgatja a nyálát, az a nyavalyás elvitte a fegyverem, aztán kiugrott, küldjön már utána pár embert, mielőtt meglóg! - Igyekeztem az árnyékban állni és nagyon mindentudóan viselkedni, de csak imádkozhattam, hogy bejöjjön a terv.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 9:27 pm

Legnagyobb bosszúságomra ránk törnek a fakabátok:
~ A csaj már elkésett a beöltözéssel, majd legközelebb gyorsabb lesz. Már nem fogják bevenni hogy egy közülük, mást kell kitalálni. Egyetlen esélyünk van szerintem. ~ A gondolatot tett követi.
- Mr. A. füstöt most azonnal, ne nyújtsunk olyan jó célpontot nekik. Hé te pedig - bökök a fejemmel a lányra - Sötétíts be mindent, most azonnal! De ez most nektek is fájni fog. - Jelentem ki sajnálkozva a társaim felé.
Ha megteszik ha nem amit mondtam nekik, a griff sikolyomat a legmagasabb hangerőre állítom, és frontálisan nekik támadok. Megpróbálom leverni őket a lábukról. Mintha egy hatalmas tekegolyó szállna bele a bábukba. És közel harcban próbálom legyőzni őket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A torony    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A torony
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Wayne Torony
» Szeptember 11- Wayne Torony
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Bal oldal
» Szeptember 11 - Wayne Torony, 89. emelet.
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Jobb oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Arkham sziget :: Arkham elmegyógyintézet-
Ugrás: