Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 296245150474wildcat..........Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 39843828 Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 79830643

 

 Denevérakták: Tolvajok Fejedelme

Go down 
+5
Duncan MacFarlane
Genzo
The Painter
Sheodon
Batman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 29, 2010 10:11 am

Kösz Bat, valóban megszenvedtünk az elején, amikor idekerültem, de azt hiszem sikerült belerázódnom a dologba. Nekem nagyon tetszett a kaland, nem tudok róla rosszat mondani. Ami az aktivitásomat illeti, az nem igazán rajtam múlt, amikor tudtam, írtam. A jutalmak közül a +500 kilót választanám, mindjárt beírom az adatlapomba. Kösz még egyszer. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 29, 2010 6:10 pm

Hú, köszi a szintlépést és a kreditet is! Very Happy
Nekem nagyon tetszett a kaland váltoatos és izgalmas volt. Bizonyos szinten nem volt gond a részemről, hogy nem derült ki egy-két dolog, hisz az élet sem ilyen és azt hittem, direkt ködös, hogy mi is történik. Viszont azt sem bánom, ha egyszer valamilyen módon kiderülnek a dolgok. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Denevérakták: Tolvajok Fejedelme
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tolvajok Fejedelme
» Denevérakták: A veretlen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályok, és egyéb Információk :: Tömeg kalandok-
Ugrás: